Strony Internetowe WordPress

WordPress to świetna platforma programistyczna CMS przeznaczona do budowania responsywnych stron internetowych.

Zapewniamy kompletną instalację i konfigurację dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne  i aktualizacje.

Pozwól nam zbudować dla Ciebie stronę WordPress, począwszy od nowej indywidualnej szaty graficznej po wdrożenie oraz testowanie na różnych platformach mobilnych.

Popraw funkcjonalność swojej witryny, dodając bogate w funkcje wtyczki za pomocą naszych niestandardowych rozwiązań dostosowanych do twoich potrzeb.

Kieruj reklamy do użytkowników mobilnych i docieraj do szerszego grona odbiorców, korzystając z responsywnych stron internetowych WordPress.

Jesteś zainteresowany współpracą z Nami ?

Dla istniejących stron i sklepów www proponujemy szereg usług dodatkowych takich jak:

Audyt stron i sklepów internetowych – kompleksowy obraz aktualnej sytuacji Twojego biznesu w sieci, potrzebny do podejmowania jeszcze trafniejszych decyzji biznesowych.

Audyty szybkości działania stron/sklepów– pozwoli wyłapać Państwa firmie elementy, które negatywnie wpływają na tempo jej pracy, a pośrednio również i na decyzje użytkowników odwiedzających takaą witrynę.

Optymalizację procesu ładowania strony www czyli przyspieszanie strony internetowej . Szybkość ładowania stron to oficjalnie potwierdzony przez GOOGLE™ czynnik wpływający na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Przypomnij sobie, ile razy wychodziłeś z jakiejś strony właśnie dlatego, że zbyt wolno się ładowała… tak może zachować się również Twój niedoszły Klient.

  • Usuwanie skutków hakowania
  • Optymalizacja stron i sklepów internetowych
  • Integracje płatności
  • Niestandardowe rozszerzenia
  • Aktualizacje
  • Usługi relokacji
  • Tuning baz danych
  • Kopie zapasowe

Projektowanie i wdrażanie nowych sklepów oraz stron internetowych

Jeśli szukasz kogoś kto zbuduje dla Ciebie sklep lub stronę internetową od podstaw, aby zacząć sprzedawać i promować swoje produkty online, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
Zapewniamy wsparcie dla wielu rozwiązań typu open source.