Sklepy Internetowe PrestaShop

Dla istniejących stron i sklepów www proponujemy szereg usług dodatkowych takich jak:

Audyt stron i sklepów internetowych – kompleksowy obraz aktualnej sytuacji Twojego biznesu w sieci, potrzebny do podejmowania jeszcze trafniejszych decyzji biznesowych.

Audyty szybkości działania stron/sklepów– pozwoli wyłapać Państwa firmie elementy, które negatywnie wpływają na tempo jej pracy, a pośrednio również i na decyzje użytkowników odwiedzających takaą witrynę.

Optymalizację procesu ładowania strony www czyli przyspieszanie strony internetowej . Szybkość ładowania stron to oficjalnie potwierdzony przez GOOGLE™ czynnik wpływający na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Przypomnij sobie, ile razy wychodziłeś z jakiejś strony właśnie dlatego, że zbyt wolno się ładowała… tak może zachować się również Twój niedoszły Klient.

  • Usuwanie skutków hakowania
  • Optymalizacja stron i sklepów internetowych
  • Integracje płatności
  • Niestandardowe rozszerzenia
  • Aktualizacje
  • Usługi relokacji
  • Tuning baz danych
  • Kopie zapasowe

Jesteś zainteresowany współpracą z Nami ?

Projektowanie i wdrażanie nowych sklepów oraz stron internetowych

Jeśli szukasz kogoś kto zbuduje dla Ciebie sklep lub stronę internetową od podstaw, aby zacząć sprzedawać i promować swoje produkty online, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.
Zapewniamy wsparcie dla wielu rozwiązań typu open source.

 

Prestashop to profesjonalna platforma e-commerce służąca do budowy sklepów internetowych.
Jest to system o bardzo dużej elastyczności posiadający wiele pożytecznych funkcji, dzięki czemu Prestashop zyskał dużą liczbę zwolenników na całym świecie.

Bardzo dużą zaletą Prestashop jest to iż jest on systemem darmowym więc całkowite koszty wdrożenia są niższe niż w przypadku systemów komercyjnych, gdzie dodatkowo dochodzą koszty licencji.

Standardowa instalacja Prestashop wymaga wdrożenia projektu graficznego oraz wprowadzenia dodatkowych modułów, takich jak integracja z kurierami, płatnościami online czy integracji z systemem magazynowo-księgowym.

System ten ma budowę modularną dzięki czemu możemy dostosować go do wymagań dużych jak i małych sklepów, odpowiednio zarządzając poszczególnymi modułami. Prestashop posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel administracyjny.

Kolejną zaletą Prestashop jest otwarty kod, co oznacza, że system może być dowolnie modyfikowany przez naszych programistów.

Od strony wizualnej platforma jest również bardzo elastyczna, pozwala na wdrażanie indywidualnych szat graficznych.