Kilka słów...

O Naszym Zespole

Kim Jesteśmy?

Od 2004 roku funkcjonujemy na rynku polskim jak i zagranicznym dbając o wizerunek naszych klientów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem,  nasze prace cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron i sklepów internetowych, usług graficznych, identyfikacją wizualną firm.

Tworzymy strony które sami zaprojektowaliśmy, pracujemy zarówno w zakresie front-endu jak i back-endu. Tworzymy strony,sklepy oraz aplikacje mobilne – począwszy od prostych stron informacyjnych po skomplikowane serwisy – jesteśmy gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Ważnym elementem naszej pracy jest dobra komunikacja z klientem, to dzięki niej tworzymy wysokiej jakości dobrze opracowane projekty.

responsywne sklepy internetowe

Spersonalizowane sklepy internetowe, dostosowane do urządzeń mobilnych, oparte na popularnych platformach sprzedażowych takich jak PrestaShop, OpenCart, WooCommerce, Magento, ZenCart.

responsywne strony internetowe

Profesjonalne responsywne strony internetowe, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami, dostosowane do potrzeb i wizji klienta.

cms

System zarządzania treścią, rozwiązania dedykowane pod obsługę klienta

usługi graficzne

Profesjonalna oraz atrakcyjna szata graficzna dla stron i sklepów internetowych. Bannery, wizytówki, ulotki oraz logotypy które w doskonały sposób podkreślą charakter twojej firmy.

api

Integracia, moduly płatności, zamówień i inne intergacje API

usługi dodatkowe

Integracje płatności, niestandardowe rozszerzenia, aktualizacje, usługi relokacji, tuning baz danych, tworzenie kopi zapasowych, naprawy hackowania